21 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BRE%50Beraberlik%26NFO%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Brentford için beklenen gol: 1,91.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,91
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
3,13
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Nottingham Forest 1603.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1603).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Brentford 1690.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,91, Nottingham Forest 1,22).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,91, Nottingham Forest 1,22).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).