29 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BRE%47Beraberlik%27NFO%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Brentford için beklenen gol: 1,87.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,87
Beklenen gol (dep.)
1,25
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Nottingham Forest 1628.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1628).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Brentford 1690.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,87, Nottingham Forest 1,25).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,87, Nottingham Forest 1,25).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).