8 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BRE%53Beraberlik%25NUN%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven65/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Newcastle United 1626.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
0,91
Toplam beklenen gol
2,77
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Newcastle United 1626.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1626).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Brentford 1690.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,86, Newcastle United 0,91).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,86, Newcastle United 0,91).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).