KuponperestV2
4 Mayıs Pazar · 16:00
Brentford
4-3Maç sonucu · İY 2-1
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,66

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.67.33.81.30.30.1
112126.02.00.50.1
29.49.54.81.60.40.1
35.05.02.50.80.20.0
42.02.01.00.30.10.0
50.60.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Manchester United 1673.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1673).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Brentford 1690.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Manchester United 1673.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Brentford 1690.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,59, Manchester United 1,00).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Brentford kalesini maçların %23'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven55/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brentford — Manchester United · Kuponperest