KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 14:00
Brentford
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Crystal Palace

Kuponperest analizi

BRE%65Beraberlik%21CPA%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,38

Beklenen gol (dep.)

0,72

Toplam beklenen gol

3,10

En olası skor

2-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1557).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Brentford 1690.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,38, Crystal Palace 0,72).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,38, Crystal Palace 0,72).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brentford — Crystal Palace · Kuponperest