KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 15:00
Brentford
4-2Maç sonucu · İY 1-1
Brighton & Hove Albion

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,57

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%75
2.5 üst
%48
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
07.28.14.81.80.50.1
110127.12.70.80.2
27.89.15.32.00.60.1
33.94.52.61.00.30.1
41.41.71.00.40.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1745).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Brentford 1690.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Brentford 1690.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Brentford kalesini maçların %23'inde, Brighton & Hove Albion %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven64/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven58/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brentford — Brighton & Hove Albion · Kuponperest