KuponperestV2
17 Aralık Pazar · 14:00
Brentford
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Aston Villa

Kuponperest analizi

BRE%49Beraberlik%26AVI%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%84
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Brentford için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,79

Beklenen gol (dep.)

0,93

Toplam beklenen gol

2,72

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Aston Villa 1691.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1691).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Brentford 1690.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,79, Aston Villa 0,93).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,79, Aston Villa 0,93).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brentford — Aston Villa · Kuponperest