KuponperestV2
2 Aralık Çarşamba · 20:00
Brentford
20:00Matchday 13
Arsenal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,19

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%61
2.5 üst
%36
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
011126.52.30.60.1
112147.22.60.70.2
26.97.54.01.40.40.1
32.62.81.50.50.10.0
40.70.80.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 93%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Arsenal 1881.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1881).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Brentford 1690.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Arsenal 1881.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Brentford 1690.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven63/100Orta risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven63/100Orta risk
  • Brentford kalesini maçların %23'inde, Arsenal %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven60/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven79/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven54/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven79/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Brentford iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brentford — Arsenal · Kuponperest