KuponperestV2
25 Kasım Cumartesi · 17:30
Brentford
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Arsenal

Kuponperest analizi

BRE%31Beraberlik%26ARS%42

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%81
Güven77/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,11

Beklenen gol (dep.)

1,08

Toplam beklenen gol

2,19

En olası skor

1-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Arsenal 1881.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1881).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Brentford 1690.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,11, Arsenal 1,08).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven64/100Orta risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brentford — Arsenal · Kuponperest