KuponperestV2
23 Ağustos Cumartesi · 17:00
Bournemouth
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

BOU%66Beraberlik%23WOL%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%89
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,99

Beklenen gol (dep.)

0,62

Toplam beklenen gol

2,61

En olası skor

2-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1467).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Bournemouth 1718.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,99, Wolverhampton Wanderers 0,62).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,99, Wolverhampton Wanderers 0,62).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Bournemouth — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest