23 Ağustos Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
BOU%66Beraberlik%23WOL%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%89
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,99
Beklenen gol (dep.)
0,62
Toplam beklenen gol
2,61
En olası skor
2-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1467).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Bournemouth 1718.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,99, Wolverhampton Wanderers 0,62).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,99, Wolverhampton Wanderers 0,62).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).