KuponperestV2
16 Aralık Pazartesi · 23:00
Bournemouth
1-1Maç sonucu · İY 0-0
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%80
2.5 üst
%60
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.14.52.10.70.20.0
1109.74.41.40.30.1
2119.94.61.40.30.1
37.46.83.11.00.20.0
43.83.51.60.50.10.0
51.61.50.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%85
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1577).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1718.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1718.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, West Ham United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven60/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven54/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — West Ham United · Kuponperest