16 Aralık Pazartesi · 23:00
Kuponperest analizi
BOU%59Beraberlik%21WHU%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,07
Beklenen gol (dep.)
0,92
Toplam beklenen gol
2,99
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, West Ham United 1577.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1577).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Bournemouth 1718.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,07, West Ham United 0,92).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).