KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 15:00
Bournemouth
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Sheffield United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,89

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%78
2.5 üst
%57
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
05.87.65.22.40.80.2
18.4127.93.61.20.3
26.58.86.02.70.90.2
33.34.43.01.40.50.1
41.21.71.10.50.20.0
50.40.50.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 61%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%93
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Sheffield United 1620.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Bournemouth 1718.
  • Sheffield United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Sheffield United 1620.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Bournemouth 1718.
  • Sheffield United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,51, Sheffield United 1,36).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Sheffield United %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven61/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sheffield United deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sheffield United deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sheffield United deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven66/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Sheffield United · Kuponperest