25 Ağustos Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
BOU%50Beraberlik%25NUN%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven68/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Newcastle United 1625.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,71
Beklenen gol (dep.)
1,02
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Newcastle United 1625.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1625).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Bournemouth 1718.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,71, Newcastle United 1,02).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,71, Newcastle United 1,02).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).