KuponperestV2
25 Ağustos Pazar · 14:00
Bournemouth
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Manchester City

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,09

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%59
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
05.19.49.05.72.71.0
15.3119.96.33.01.1
23.05.75.43.41.60.6
31.12.12.01.30.60.2
40.30.60.50.30.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1692, Manchester City 1861.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1692 — 1861).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1861, Bournemouth 1692.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1692, Manchester City 1861.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1861, Bournemouth 1692.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,10, Manchester City 1,90).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 2,19 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %10'inde, Manchester City %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven55/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven77/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven62/100Orta risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven71/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Manchester City · Kuponperest