KuponperestV2
13 Mart Çarşamba · 19:30
Bournemouth
4-3Maç sonucu · İY 0-3
Luton Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,67

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.62.81.70.70.20.0
16.27.54.31.70.50.1
27.99.35.42.10.60.1
36.67.84.61.80.50.1
44.24.92.91.10.30.1
52.12.51.40.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%84
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Luton Town 1620.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Bournemouth 1718.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Luton Town 1620.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Bournemouth 1718.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Luton Town %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven74/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven57/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven52/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Luton Town · Kuponperest