13 Mart Çarşamba · 19:30
Kuponperest analizi
BOU%61Beraberlik%22LTO%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Luton Town 1620.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,52
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
3,69
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Luton Town 1620.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1620).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Bournemouth 1718.
- Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 2,52, Luton Town 1,17).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).