KuponperestV2
1 Şubat Cumartesi · 15:00
Bournemouth
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Liverpool

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,67

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%90
2.5 üst
%70
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
02.54.44.22.61.20.5
14.48.57.84.82.30.8
24.27.87.34.52.10.8
32.64.84.52.81.30.5
41.22.22.11.30.60.2
50.40.80.80.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 93%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%74
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Liverpool 1734.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1734).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Bournemouth 1718.
  • Liverpool deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Liverpool 1734.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Liverpool 1734, Bournemouth 1718.
  • Liverpool deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,86, Liverpool 1,86).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Liverpool son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Liverpool son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Liverpool %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven58/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Liverpool deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven62/100Orta risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Liverpool için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Liverpool · Kuponperest