KuponperestV2
14 Nisan Pazartesi · 20:00
Bournemouth
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,06

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%62
2.5 üst
%33
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0128.93.40.90.20.0
116134.71.20.20.0
2118.43.20.80.20.0
35.13.81.50.40.10.0
41.71.30.50.10.00.0
50.50.40.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 63%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%52
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Fulham 1617.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1617).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Bournemouth 1718.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Fulham 1617.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Bournemouth 1718.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,36, Fulham 0,76).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,76 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven56/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Fulham · Kuponperest