KuponperestV2
28 Ekim Cumartesi · 15:00
Bournemouth
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.94.92.20.60.10.0
111104.31.30.30.0
2119.94.31.20.30.0
37.56.52.80.80.20.0
43.73.21.40.40.10.0
51.51.30.60.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%85
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1456).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1718.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1718.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,98, Burnley 0,87).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,87 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven73/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven65/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven69/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven61/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven70/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven78/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Burnley · Kuponperest