KuponperestV2
23 Kasım Cumartesi · 15:00
Bournemouth
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Brighton & Hove Albion

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,52

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%71
2.5 üst
%46
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.69.56.22.70.90.2
19.6138.13.51.10.3
26.48.25.32.30.70.2
32.83.62.31.00.30.1
40.91.20.80.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%65
Elo gücü%63
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1745).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Bournemouth 1718.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Bournemouth 1718.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,31, Brighton & Hove Albion 1,29).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %20'inde, Brighton & Hove Albion %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven54/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven61/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Brighton & Hove Albion · Kuponperest