KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 15:00
Bournemouth
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Brighton & Hove Albion

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,23

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
04.77.97.04.11.80.6
16.0119.45.52.40.8
24.17.16.23.61.60.6
31.83.22.81.60.70.2
40.61.10.90.50.20.1
50.20.30.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%74
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Brighton & Hove Albion 1733.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1671 — 1733).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1733, Bournemouth 1671.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Brighton & Hove Albion 1733.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1733, Bournemouth 1671.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,33, Brighton & Hove Albion 1,75).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Bournemouth kalesini maçların %10'inde, Brighton & Hove Albion %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven58/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven57/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bournemouth iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bournemouth — Brighton & Hove Albion · Kuponperest