10 Kasım Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
BMÖ%50Beraberlik%24VWO%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%68
Güven62/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Beklenen gol (ev)
2,29
Beklenen gol (dep.)
1,44
Toplam beklenen gol
3,74
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, VfL Wolfsburg 1534.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,71 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1530 — 1534).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Borussia Mönchengladbach 1530.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,29, VfL Wolfsburg 1,44).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,29, VfL Wolfsburg 1,44).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).