Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
4,23
En olası skor
2-2
%8
- Ev sahibi kazanır
- %40
- Beraberlik
- %19
- Deplasman kazanır
- %41
- Karşılıklı gol
- %77
- 1.5 üst
- %94
- 2.5 üst
- %79
- 3.5 üst
- %61
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.7 | 3.3 | 3.5 | 2.5 | 1.3 | 0.6 |
| 1 | 3.1 | 6.9 | 7.2 | 5.1 | 2.7 | 1.1 |
| 2 | 3.3 | 6.9 | 7.3 | 5.1 | 2.7 | 1.1 |
| 3 | 2.2 | 4.7 | 4.9 | 3.5 | 1.8 | 0.8 |
| 4 | 1.1 | 2.4 | 2.5 | 1.8 | 0.9 | 0.4 |
| 5 | 0.5 | 1.0 | 1.0 | 0.7 | 0.4 | 0.2 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 91%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, VfB Stuttgart 1722.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1722).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Borussia Mönchengladbach 1543.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, VfB Stuttgart 1722.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Borussia Mönchengladbach 1543.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,03, VfB Stuttgart 2,11).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Borussia Mönchengladbach kalesini maçların %27'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 2,03.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 2,03.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 2,03.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,11.
- Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,11.
- Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,11.
- Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.