KuponperestV2
11 Ocak Cumartesi · 18:30

Kuponperest analizi

BMÖ%17Beraberlik%17BMÜ%66

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%66
Güven55/100Orta riskModel uyumu 52%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

2,43

Toplam beklenen gol

3,65

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Bayern München 1964.
  • Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1964).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%66
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,23, Bayern München 2,43).
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,23, Bayern München 2,43).
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven66/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Borussia Mönchengladbach — Bayern München · Kuponperest