26 Ağustos Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
BMÖ%36Beraberlik%23B04%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%83
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,72.
- Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
1,72
Toplam beklenen gol
3,58
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,71 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1530 — 1721).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Borussia Mönchengladbach 1530.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,86, Bayer 04 Leverkusen 1,72).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,86, Bayer 04 Leverkusen 1,72).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).