KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 20:30
Borussia Dortmund
7-0Maç sonucu · İY 2-0
1. FC Nürnberg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 66 ms

Beklenen toplam gol

3,90

En olası skor

3-0

%13

Ev sahibi kazanır
%88
Beraberlik
%8
Deplasman kazanır
%3
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%92
2.5 üst
%75
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.01.20.40.10.00.0
16.54.11.30.30.00.0
2116.72.10.40.10.0
3127.42.30.50.10.0
49.86.11.90.40.10.0
56.54.01.30.30.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 47%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%74
Elo gücü%65
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Dortmund 1827, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Borussia Dortmund iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,56 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1827 — 1620).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Borussia Dortmund 1827.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Dortmund 1827, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Borussia Dortmund iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,56 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Borussia Dortmund 1827.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %92'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%35
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Borussia Dortmund son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Borussia Dortmund son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Dortmund 3,30, 1. FC Nürnberg 0,62).
  • Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Borussia Dortmund son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • Borussia Dortmund son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven61/100Orta risk
  • Borussia Dortmund kalesini maçların %40'inde, 1. FC Nürnberg %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,62 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Borussia Dortmund için beklenen gol: 3,30.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Borussia Dortmund için beklenen gol: 3,30.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%64
Güven68/100Orta risk
  • Borussia Dortmund için beklenen gol: 3,30.
  • İç sahada maç başına 2,56 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Borussia Dortmund iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Borussia Dortmund iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Borussia Dortmund iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%68
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Borussia Dortmund — 1. FC Nürnberg · Kuponperest