KuponperestV2
26 Ocak Cumartesi · 15:30
Bor. Mönchengladbach
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,74

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%72
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.43.12.11.00.30.1
15.57.75.12.30.80.2
26.79.16.22.80.90.3
35.47.35.02.20.80.2
43.24.43.01.30.50.1
51.62.11.40.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 78%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Augsburg 1632.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1632).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Augsburg 1632.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,41, Augsburg 1,36).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach kalesini maçların %17'inde, Augsburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven65/100Düşük risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven59/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven63/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bor. Mönchengladbach — Augsburg · Kuponperest