KuponperestV2
30 Eylül Pazar · 12:30
Bologna
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

BOL%36Beraberlik%24UCA%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%69
Güven61/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Beklenen gol (ev)

1,70

Beklenen gol (dep.)

1,98

Toplam beklenen gol

3,68

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Udinese Calcio 1589.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1589).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Bologna 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,70, Udinese Calcio 1,98).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,70, Udinese Calcio 1,98).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna — Udinese Calcio · Kuponperest