KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 15:00
Bologna
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Juventus

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,85

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%78
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.49.38.45.02.20.8
16.0119.75.82.60.9
23.56.35.63.31.50.5
31.42.42.21.30.60.2
40.40.70.60.40.20.1
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%73
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Juventus 1765.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1765).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Bologna 1620.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Juventus 1765.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Bologna 1620.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,16, Juventus 1,78).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Bologna kalesini maçların %0'inde, Juventus %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven62/100Orta risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven58/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna — Juventus · Kuponperest