KuponperestV2
1 Eylül Cumartesi · 18:00
Bologna
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Inter

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 23 ms

Beklenen toplam gol

3,09

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%65
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%81
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.39.1107.64.21.9
13.99.09.87.34.01.8
21.94.34.73.51.90.9
30.61.41.51.10.60.3
40.10.30.40.30.10.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 77%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Inter 1620.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Bologna 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven30/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Inter 1620.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven46/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Bologna 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven45/100Yüksek risk
  • Bologna kalesini maçların %0'inde, Inter %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven47/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven48/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven67/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven66/100Düşük risk
  • Inter için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven53/100Orta risk
  • Inter için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Inter için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna — Inter · Kuponperest