KuponperestV2
1 Eylül Cumartesi · 18:00
Bologna
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Inter

Kuponperest analizi

BOL%21Beraberlik%22INT%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%67
Güven53/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,96

Beklenen gol (dep.)

2,22

Toplam beklenen gol

3,18

En olası skor

0-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Inter 1620.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Bologna 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 0,96, Inter 2,22).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna — Inter · Kuponperest