KuponperestV2
27 Kasım Pazartesi · 20:45
Bologna FC 1909
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 19 ms

Beklenen toplam gol

2,94

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%80
2.5 üst
%55
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.78.46.63.41.30.4
17.3128.94.61.80.5
25.07.86.03.11.20.4
32.33.52.71.40.50.2
40.81.20.90.50.20.1
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%78
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Torino 1585.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1585).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Bologna FC 1909 1676.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Torino 1585.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Bologna FC 1909 1676.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,35, Torino 1,54).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 kalesini maçların %20'inde, Torino %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven67/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna FC 1909 — Torino · Kuponperest