KuponperestV2
3 Şubat Cumartesi · 20:45
Bologna FC 1909
4-2Maç sonucu · İY 1-2
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

BFC%43Beraberlik%23SCA%34

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%60
Güven59/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Beklenen gol (ev)

1,47

Beklenen gol (dep.)

1,45

Toplam beklenen gol

2,92

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Sassuolo Calcio 1569.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1569).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Bologna FC 1909 1676.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,47, Sassuolo Calcio 1,45).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,47, Sassuolo Calcio 1,45).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Sassuolo Calcio · Kuponperest