KuponperestV2
1 Nisan Pazartesi · 12:30
Bologna FC 1909
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Salernitana 1919

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,15

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.45.84.01.80.60.2
17.6117.13.21.10.3
26.99.36.32.91.00.3
34.15.53.81.70.60.2
41.82.51.70.80.30.1
50.60.90.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Salernitana 1919 1620.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Bologna FC 1909 1676.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Salernitana 1919 1620.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Bologna FC 1909 1676.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,78, Salernitana 1919 1,36).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 kalesini maçların %20'inde, Salernitana 1919 %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven63/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna FC 1909 — Salernitana 1919 · Kuponperest