KuponperestV2
17 Aralık Pazar · 18:00
Bologna FC 1909
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Roma

Kuponperest analizi

BFC%21Beraberlik%18ROM%61

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,59.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,12

Beklenen gol (dep.)

2,59

Toplam beklenen gol

3,72

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Roma 1839.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1839).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Bologna FC 1909 1676.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,12, Roma 2,59).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,12, Roma 2,59).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Roma · Kuponperest