17 Aralık Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
BFC%21Beraberlik%18ROM%61
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,59.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,12
Beklenen gol (dep.)
2,59
Toplam beklenen gol
3,72
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Roma 1839.
- Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1839).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Bologna FC 1909 1676.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,12, Roma 2,59).
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,12, Roma 2,59).
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).