KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 18:00
Bologna FC 1909
0-0Maç sonucu
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,81

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%88
2.5 üst
%73
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.46.07.86.74.32.2
12.77.29.27.85.02.6
21.64.25.44.63.01.5
30.61.72.11.81.20.6
40.20.50.60.50.30.2
50.00.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 79%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Roma 1844.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1684 — 1844).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Bologna FC 1909 1684.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Roma 1844.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Bologna FC 1909 1684.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,18, Roma 2,56).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 kalesini maçların %20'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven66/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven65/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven61/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna FC 1909 — Roma · Kuponperest