KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 20:45
Bologna FC 1909
0-0Maç sonucu
Monza

Kuponperest analizi

BFC%52Beraberlik%20MON%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%68
Güven66/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,92, Monza 1,63).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,92

Beklenen gol (dep.)

1,63

Toplam beklenen gol

3,55

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Monza 1431.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1431).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Bologna FC 1909 1676.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,92, Monza 1,63).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,92, Monza 1,63).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven66/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Monza · Kuponperest