KuponperestV2
3 Kasım Cuma · 20:45
Bologna FC 1909
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Lazio

Kuponperest analizi

BFC%19Beraberlik%17LAZ%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%69
Güven63/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Lazio için beklenen gol: 2,45.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,78

Beklenen gol (dep.)

2,45

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

0-2

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Lazio 1760.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %9'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1684 — 1760).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Bologna FC 1909 1684.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %75'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 0,78, Lazio 2,45).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 0,78, Lazio 2,45).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Lazio · Kuponperest