KuponperestV2
23 Şubat Cuma · 20:45
Bologna FC 1909
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

BFC%48Beraberlik%24HVE%27

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%73
Güven53/100Orta riskModel uyumu 42%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Hellas Verona 1427.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,34

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

2,67

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Hellas Verona 1427.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1427).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Bologna FC 1909 1676.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,34, Hellas Verona 1,33).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,34, Hellas Verona 1,33).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Hellas Verona · Kuponperest