30 Ağustos Cumartesi · 19:30
Kuponperest analizi
BOL%18Beraberlik%16COM%66
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%70
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Como 1907 için beklenen gol: 2,60.
- Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
- Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,82
Beklenen gol (dep.)
2,60
Toplam beklenen gol
3,42
En olası skor
0-2
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Como 1907 1807.
- Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1807).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Bologna FC 1909 1676.
- Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 0,82, Como 1907 2,60).
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 0,82, Como 1907 2,60).
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).