KuponperestV2
2 Eylül Cumartesi · 18:30
Bologna FC 1909
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

BFC%41Beraberlik%22CCA%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%77
Güven61/100Orta riskModel uyumu 70%

Neden?

  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,53

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Cagliari Calcio 1563.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1684 — 1563).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Bologna FC 1909 1684.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,53, Cagliari Calcio 1,60).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,53, Cagliari Calcio 1,60).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Cagliari Calcio · Kuponperest