KuponperestV2
23 Aralık Cumartesi · 15:00
Bologna FC 1909
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Atalanta BC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%83
2.5 üst
%60
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.27.87.64.92.30.9
15.1109.66.23.01.1
23.36.46.13.91.90.7
31.42.72.61.70.80.3
40.40.90.80.50.30.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Atalanta BC 1672.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1672).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Bologna FC 1909 1676.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Atalanta BC 1672.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Bologna FC 1909 1676.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,27, Atalanta BC 1,92).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 kalesini maçların %20'inde, Atalanta BC %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven65/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna FC 1909 — Atalanta BC · Kuponperest