KuponperestV2
14 Şubat Çarşamba · 19:00
Bologna FC 1909
2-0Maç sonucu · İY 1-0
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 26 ms

Beklenen toplam gol

3,56

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.46.26.24.01.90.8
14.79.59.15.92.91.1
23.66.96.74.42.10.8
31.83.43.32.21.00.4
40.71.31.20.80.40.2
50.20.40.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%84
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, ACF Fiorentina 1612.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1612).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Bologna FC 1909 1676.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, ACF Fiorentina 1612.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Bologna FC 1909 1676.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,48, ACF Fiorentina 1,94).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 kalesini maçların %20'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven65/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven71/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven40/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bologna FC 1909 — ACF Fiorentina · Kuponperest