KuponperestV2
18 Nisan Cuma · 17:00
Blackburn Rovers
4-1Maç sonucu · İY 2-1
Millwall

Kuponperest analizi

BLA%49Beraberlik%23MIL%28

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%84
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 2,02, Millwall 1,33).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Millwall son 13 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

Beklenen gol (ev)

2,02

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

3,35

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1482, Millwall 1476.
  • Blackburn Rovers iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,83 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1482 — 1476).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1476, Blackburn Rovers 1482.
  • Millwall deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 2,02, Millwall 1,33).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Millwall son 13 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 2,02, Millwall 1,33).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Millwall son 13 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Blackburn Rovers son 13 maçının %69'inde iki takım da gol attı.
  • Millwall son 13 maçının %54'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).
Blackburn Rovers — Millwall · Kuponperest