KuponperestV2
4 Nisan Cuma · 22:00
Blackburn Rovers
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Middlesbrough

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,43

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%86
2.5 üst
%66
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.35.96.03.91.90.8
14.59.49.05.92.91.1
23.56.96.84.52.20.9
31.83.53.42.21.10.4
40.71.31.30.80.40.2
50.20.40.40.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 69%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1482, Middlesbrough 1571.
  • Blackburn Rovers iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,83 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1482 — 1571).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Blackburn Rovers 1482.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1482, Middlesbrough 1571.
  • Blackburn Rovers iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,83 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Blackburn Rovers 1482.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Blackburn Rovers 1,50, Middlesbrough 1,97).
  • Blackburn Rovers son 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Blackburn Rovers son 13 maçının %69'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers kalesini maçların %23'inde, Middlesbrough %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven63/100Orta risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven60/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers iç sahada maç başına 1,17 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven51/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers iç sahada maç başına 1,17 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers iç sahada maç başına 1,17 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Blackburn Rovers — Middlesbrough · Kuponperest