KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 15:30
Bayern München
6-0Maç sonucu · İY 2-0
VfL Wolfsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

6,40

En olası skor

4-1

%7

Ev sahibi kazanır
%91
Beraberlik
%6
Deplasman kazanır
%2
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%98
2.5 üst
%95
3.5 üst
%89

Skor olasılık matrisi

012345
00.20.20.10.10.00.0
10.91.10.60.30.10.0
22.22.71.70.70.20.1
33.94.82.91.20.40.1
45.06.23.81.50.50.1
55.26.43.91.60.50.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%89
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%86
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, VfL Wolfsburg 1534.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %91'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1534).
  • Simülasyonların %6'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Bayern München 1956.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, VfL Wolfsburg 1534.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %91'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%14
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Bayern München 1956.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%92
Güven79/100Düşük risk
  • Simülasyonların %94'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %95'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %95'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %95'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%82
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %95'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%77
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %95'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%4
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%18
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,19, VfL Wolfsburg 1,22).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven72/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 6,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven72/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, VfL Wolfsburg %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,19.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%94
Güven72/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,19.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%89
Güven80/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,19.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven70/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven70/100Orta risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven80/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%76
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%93
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%77
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%96
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — VfL Wolfsburg · Kuponperest