KuponperestV2
15 Ocak Çarşamba · 20:30
Bayern München
5-0Maç sonucu · İY 3-0
TSG 1899 Hoffenheim

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 54 ms

Beklenen toplam gol

5,88

En olası skor

4-1

%6

Ev sahibi kazanır
%89
Beraberlik
%6
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%98
2.5 üst
%92
3.5 üst
%82

Skor olasılık matrisi

012345
00.30.30.20.10.00.0
11.31.61.00.40.10.0
23.03.82.31.00.30.1
34.75.83.61.50.50.1
45.56.84.21.70.50.1
55.16.33.91.60.50.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 100%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%84
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1964 — 1639).
  • Simülasyonların %6'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Bayern München 1964.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Bayern München 1964.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %94'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %92'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %92'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %92'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%78
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %92'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%70
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %92'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%4
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,64, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, TSG 1899 Hoffenheim %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,64.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,64.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,64.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven60/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%92
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%96
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest